Cooki saared

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Cooki saared kinnisvara müügikuulutusi.

Cooki saartel müüa kinnisvara

Cooki saared on Vaikse ookeani lõunaosa riik, kes on Uus-Meremaaga poliitiliselt seotud. Selle 15 saart on levinud suurel alal. Suurimas Rarotongas on kaltsakad mäed ja pealinn Avarua. Põhjas on Aitutaki saarel suur laguun, mida ümbritsevad korallrahud ja väikesed liivased laidud. Riik on tuntud oma arvukate sukeldumis- ja snorgeldamiskohtade poolest.

Kui otsite uut kinnisvara müügiks Cooki saartel, peate teadma, et lõunasaarestikus on veel 6 ja põhjas 6 saart. Mõne juurde pääseb siselendudega, teistesse ainult paadiga. Nad on tõepoolest eemal pekstud turismipiirist, väikesed, ainulaadsed ja ajatud kalliskivid, mis on hajutatud üle 2 miljoni ruutkilomeetri suurusel ookeanil.

Kui olete huvitatud Cooki saartel müüdava kinnisvara ostmisest, on Mauke aiasaar ja elanikud on oma maja hooldatud aedade üle äärmiselt uhked. Üllatavalt ilus saar, kus kõikjal kasvavad metsikud lilled.

Mitiaro on Vaikse ookeani üks ilusamaid ja enim külastatud saari, millel on iseloomulik ajalugu ja kultuur, samuti kaunid maa-alused paekivist basseinid ja vaiksed koopad. Nautige maamaju ja paljusid muid Cooki saartel müügil olevaid kinnisvaraobjekte, kus elate koos kohaliku perega traditsioonilise rookatuse all.

Mangaia on Cooki saartelt suuruselt teine ​​ja oma 18 miljoni aastaga ka vanim. See on tuhandete aastate jooksul ookeanist välja tulnud korallsaar, mis varjab hiiglaslikke koopaid.

Manuae asub Aitutakist umbes 100 km kagus ja selle suurepärast laguuni on näha Aitutakist Atiusse suunduva lennu ajal. See on väga asustamata looduskaitseala kõigile merelindudele ja kilpkonnadele. Üks parimaid kohti Cooki saartel kinnisvara otsimiseks

Takutea asub Atiu kirderannikust vaid mõne miili kaugusel. Seda eluslooduse kaitseala haldab sihtfond.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 6747

Müük Maja, Cooki saared, Rarotonga, Rarotonga, Rarotonga

148,113.04EUR
Müük
Maja

1 m²
Ärka üles oma ilus ja traditsiooniline koht. Take värskendav hommikul ujuda. Pikali heita pärastlõunal ja päikest! Ja siis pool terve öö! Taevane elus...
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB